Aktualne oferty pracy

kamex, spawacz Kariera

Poszukujemy:

Tokarz:
  • opis stanowiska:
    • obsługa konwencjonalnej tokarki
    • dobór narzędzi i parametrów skrawania
    • dbanie o sprawny przebieg procesów obróbki
    • znajomość rysunku technicznego
  • wymagania:
    • doświadczenie w pracy na tokarkach – warunek konieczny
    • znajomość przyrządów pomiarowych
    • zdolności manualne
  • oferujemy:
    • bardzo dobre warunki płacowe
    • ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
    • pakiet socjalny

Mechanik:
    • usuwanie awarii maszyn produkcyjnych takich jak: tokarki, frezarki, honownice i maszyny CNC
    • wykonywanie przeglądów, remontów, konserwacji
    • doświadczenie na podobnym lub tym samym stanowisku pracy
    • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii
    • znajomość budowy maszyn
    • doświadczenie przy pracach konstrukcyjnych i montażowych będzie dodatkowym atutem
    • samodzielność i motywacja do pracy
    • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizowanych zadań
    • umowę o pracę w pełnym wymiarze

Spawacz:
    • wykonywanie prac spawalniczych (spawanie grubych spoin, czarna stal, spawanie stanowiskowe)
    • spawanie elementów do rur siłowników hydraulicznych
    • czyszczenie użytkowanych narzędzi i stanowiska pracy
    • przestrzeganie przepisów bhp
    • dbałość nad powierzonym mieniem przedsiębiorstwa
    • umiejętność spawania grubych spoin
    • doświadczenie w spawaniu mile widziane
    • znajomość rysunku technicznego jest dodatkowym atutem
    • aktualne uprawnienia MAG
    • atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z umiejętnościami
    • praca w systemie zmianowym