Podstawową działalnością firmy Kamex Sp. z o.o. jest produkcja najwyższej jakości stojaków i siłowników hydraulicznych, przed wszystkim dla górnictwa, ale także innych gałęzi przemysłu, jak budownictwo, przemysł maszynowy, samochodowy, hutnictwo. Nasze produkty znajdują zastosowanie na całym świecie, między innymi w Polsce, Chinach, Australii, Rosji, Niemczech, Holandii, Turcji, Ukrainie i Meksyku.

Zajmujemy się również naprawą i regeneracją używanych siłowników, które dzięki opatentowanym metodom przywracamy do pierwotnego stanu, znacząco przedłużając czas eksploatacji.

Zorientowanie na klienta, wydajność i jakość są znakami firmowymi naszego przedsiębiorstwa. Począwszy od konstrukcji, aż do nowoczesnego sterowanego CNC parku maszyn, a przede wszystkim dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom, jesteśmy w stanie realizować zarówno seryjne, jak i indywidualne zamówienia klienta.

 

 

W połowie 2014 roku przeprowadziliśmy się do nowej siedziby przy ul. Wschodniej w Opolu, wchodzącej w skład Opolskiej Podstrefy Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Nowy obiekt składa się z hali produkcyjnej i budynku socjalno-biurowego o łącznej powierzchni użytkowej ponad 9 tys. m2

Laureat nagród:

  • Gazela Biznesu, dla najbardziej dynamicznie rozwijających się firm przyznawanych przez redakcję Pulsu Biznesu
  • Srebrny Laur Umiejętności i Kompetencji przyznawany przez Regionalną Kapitułę Laurów Umiejętności i Kompetencji w kategorii Polskie Przedsiębiorstwo
  • trzykrotnym laureat konkursu Elita Opolskich Eksporterów
  • 9. Miejsce w rankingu Złota Setka w kategorii „Finansowe Tygrysy Opolskiej Gospodarki”

 

Regeneracja

Regenerujemy i naprawiamy siłowniki hydrauliczne do maszyn rolniczych, przyczep, koparek i innych maszyn budowlanych.


Stojaki hydrauliczne

Na życzenie wyprodukujemy stojak hydrauliczny do każdej obudowy takich producentów, jak np. DBT, Joy, Tagor, Glinik, Famur i innych; jak również części zamienne do nich, przy czym warto podkreślić, iż produkujemy wyłącznie przy użyciu najnowocześniejszej techniki.

Wszystko z jednej ręki

Nasze produkty pracują pod maksymalnym obciążeniem, dlatego niezbędnym jest, by były w stu procentach niezawodne i bezpieczne.

Aby móc to zapewnić wszystkie elementy produkowane są
w całości w naszym przedsiębiorstwie za pomocą nowoczesnego, sterowanego CNC parku maszyn.

Wszystkie etapy produkcji są stale i w całości dokumentowane, tak, aby można było je wstecznie prześledzić, ponieważ każdy błąd podczas produkcji mógłby stanowić śmiertelne niebezpieczeństwo dla górników. Dlatego każdy element pracujący pod obciążeniem posiada certyfikat DIN EN 1804-2.

www.opti-net.pl